brygadzista, bolesławiec

lokalizacja
bolesławiec, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dorota piekutowska+48 663907877
numer referencyjny
/231/02/2019/DP - 56681

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym? Wiesz, że w życiu zawodowym możesz osiągnąć znacznie więcej i szukasz ku temu możliwości? Teraz masz szansę.

oferujemy

  • Umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą Klienta i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w podstawowym systemie czasu pracy w godz. 8.00 - 16.00
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie
  • Kontakt z nowymi technologiami przemysłowymi
  • Zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych efektów wynagrodzenie
  • Stałą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dodatkowe benefity

zadania

  • Zarządzanie zespołem kilkunastu pracowników
  • Planowanie i realizacja oraz udoskonalenie procesu produkcji
  • Zarządzanie gospodarką materiałową
  • Kontrola stanu i nadzór nad powierzonymi maszynami oraz środkami technicznymi
  • Tworzenie raportów, zestawień i instrukcji (IK, IP)
  • Bieżące przestrzeganie warunków BHP i regulaminu pracy wśród personelu

oczekujemy

  • Wykształcenia średniego, mile widziane wyższe techniczne
  • Podstawowej znajomości zagadnień związanych z technikami spawalniczymi
  • Doświadczenia w kierowaniu grupą pracowników w zakładzie produkcyjnym
  • Kreatywności i odpowiedzialności