brygadzista, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

magdalena tutak+48 504143981
numer referencyjny
/228/04/2021/MT - 69449

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz zarządzaniu zespołem? Szukasz samodzielnego stanowiska pracy w firmie, gdzie można się rozwijać? Aplikuj, porozmawiamy.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w lokalnej firmie produkcyjnej w branży tworzyw sztucznych
  • kodeksową umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, fundusz socjalny- wypłaty na święta, wczasy pod gruszą, dopłaty do wypoczynku dziecka do 18 r.ż, etc., dodatek stażowy do wynagrodzenia, nadgodziny płatne 100%)

zadania

  • realizacja planów produkcyjnych
  • zarządzanie zespołem około 15 pracowników
  • organizacja i kontrola pracy podległego zespołu
  • reagowanie na problemy produkcyjne i wprowadzanie działań korygujących
  • obsługa systemu ERP
  • szkolenia pracowników
  • współpraca z innymi działami ( kontrola jakości, planowanie )

oczekujemy

  • dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Ms Office
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych
  • umiejętności komunikacyjnych
  • dużej samodzielności w pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym/równoważnym
  • doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym
  • znajomość narzędzi 5S, Lean Manufacturing, metodologii Kaizen

Dodatkowo mile widziane będą :

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość systemów ERP