brygadzista, kunów

lokalizacja
kunów, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/432/11/2018/EC - 55270

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników, znasz procesy magazynowe oraz potrafisz posługiwać się programem WMS? Aplikuj! Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby do pracy na stanowisko brygadzisty w dziale magazynu.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • Dużą samodzielność przy podejmowaniu decyzji
  • Pracę w zaangażowanym zespole

zadania

  • Zarządzanie grupą pracowników
  • Zarządzanie dokumentacją magazynową
  • Kontrola i weryfikacja surowców / stanów magazynowych z danymi systemowymi
  • Organizacja właściwych warunków magazynowania towarów
  • Operacyjna oraz systemowa praca w programach klasy WMS/TMS
  • Przeprowadzanie procesu inwentaryzacji – okresowych oraz doraźnych
  • Analiza i wyjaśnianie rozbieżności oraz błędów powstałych w procesie logistycznym

oczekujemy

  • Doświadczenia w zarządzaniu grupą pracowników
  • Znajomości procesów magazynowych
  • Doświadczenia w obsłudze programu WMS
  • Uprawnień do kierowania wózkami widłowymi