brygadzista, złotkowo

lokalizacja
złotkowo, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

gabriela majchrzak+48 607402900
numer referencyjny
/676/04/2021/GM - 69875

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko brygadzisty. Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, to zapraszamy do aplikacji na naszą ofertę pracy!

oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • pakiet premiowy
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy

zadania

  • organizacja pracy i przydział zadań podległym pracownikom
  • opracowywanie realizacji kolejności zleceń produkcyjnych
  • kontrola poprawności wykonywanych zadań przez pracowników produkcyjnych
  • odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zamówień produkcyjnych
  • przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych nowych pracowników
  • ścisła współpraca z działem wysyłki, magazynu, obsługi klienta
  • realizacja i kontrola norm produkcyjnych – wydajność, jakość, czas pracy itp.
  • egzekwowanie przestrzegania przez pracowników porządku na stanowiskach i zasad BHP
  • optymalizacja procesów produkcyjnych

oczekujemy

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (min.2 lata)
  • decyzyjność, odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność działania w warunkach stresu
  • asertywność, umiejętność koordynacji wielu działań jednocześnie
  • podstawowa znajomość pakietu Ms Office
  • gotowość do pracy 2 zmianowej
  • gotowość do pracy w okolicy Złotkowa