business analyst, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/552/09/2020/AJ - 65914

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie i chcesz rozwijać się w branży e-commerce?

Ta oferta jest dla Ciebie, nie czekaj aplikuj!

oferujemy

  • pracę w najnowszych technologiach nad dynamicznie rozwijającymi się projektami e-commerce
  • prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i ubezpieczenie na życie
  • kurs języka angielskiego
  • możliwość rozwoju zawodowego przez udział w szkoleniach, certyfikacjach i konferencjach

zadania

  • pozyskiwanie wymagań biznesowych od klienta
  • koordynacja prac w projekcie, analiza zależności
  • koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi
  •  wspieranie Product Ownera (zarządzanie backlogiem, priorytetyzacja zadań)
  • samodzielna praca

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w Agile
  • doświadczenia w projektach UI/UX
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności prowadzenia spotkań, organizacji prac w projekcie
  • doświadczenia we współpracy z klientem na różnych etapach projektu
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego