business analyst, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/115/12/2020/AJ - 67018

opis stanowiska

Dołącz do działu, który jest liderem w zakresie zautomatyzowanych rozwiązań w obszarze KYC.

Business Analyst odgrywa ważną rolę we współpracy między linią biznesową o techniczna częścią zespołu. Tym bardziej, że głównym zadaniem zespołu jest dbanie o bezpieczeństwo, zapobieganie praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Jeśli więc posiadasz doświadczenie w roli Business Analyst i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności w tym obszarze, nie czekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę
  • udział w ciekawych odpowiedzialnych projektach
  • możliwość doskonalenia poprzez kursy i szkolenia, certyfikaty
  • pakiet benefitów
  • zajęcia z j. angielskiego
  • elastyczne godziny pracy

zadania

  • zbieranie wymagań biznesowych dotyczących procesów  monitorowania KYC
  • przekładanie wymagań na procesy i projekty
  • ścisła współpraca z project managerem oraz zespołem technicznym
  • pomoc w  Quarterly Business Review
  • codzienna współpraca z zagranicznymi klientami wewnętrznymi

oczekujemy

  • umiejętności analityczne poparte doświadczeniem (3-5 lat w roli BA)
  • doświadczenia w branży finansowej
  • doświadczenia w pozyskiwaniu wymagań oraz przekładaniu ich na procesy
  • doświadczenia we współpracy z zespołami technicznymi
  • doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • biegłej znajomości j, angielskiego (codzienna praca w j. angielskim)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Agile
  • mile widziana znajomość AA, Blue Prism, UiPatch