business development manager- broker, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Ubezpieczenia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
numer referencyjny
/274/08/2019/KL - 60133

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim, międzynarodowym doświadczeniem w pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym będącej jednocześnie liderem w branży !

oferujemy

  • samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na kształtowanie biznesu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej światowym liderem wśród pośredników ubezpieczeniowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobre wynagrodzenie zasadnicze + premie kwartalne wypłacane od każdej zrealizowanej sprzedaży
  • podstawowe narzędzia do pracy (telefon, laptop, auto służbowe)

zadania

  • odpowiedzialność za budowanie relacji z nowymi klientami strategicznymi (duże korporacje, spółki akcyjne, spółki skarbu państwa)
  • decydowanie o zakresie oferowanego klientowi serwisu brokerskiego.
  • odpowiedzialność za działania cross-sellingowe i współpracę z brokerami w innych zespołach.
  • raportowanie dyrektorowi na temat osiągniętych wyników
  • podnoszenie kwalifikacji i kompetencji zwiększających efektywność własnego działania

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku brokera, developera, bądź account executive'a specjalizującego się w ubezpieczeniach majątkowych
  • zdanego egzaminu brokerskiego
  • doświadczenia w obsłudze i pozyskiwaniu klientów strategicznych (dużych międzynarodowych firm, spółek skarbu państwa, klientów z obszaru bankowości)
  • wykształcenia wyższego (min. licencjat)
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową
  • prawo jazdy kat. B
  • systematyczności i konsekwencji w prowadzonych działaniach
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń D&O
  • znajomość programu SalesForce będzie dodatkowym atutem