business development manager, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina sokołowska+48 609890088
numer referencyjny
/357/07/2019/ES - 59568

opis stanowiska

Czy poszukujesz stabilnego zatrudnienia u wiodącego dewelopera? Masz doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów dla budownictwa mieszkalnego ? Zgłoś się do nas, mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w wiodącej firmie w branży deweloperskiej
  • realny wpływ na kierunek rozwoju firmy

zadania

  • skuteczne pozyskiwanie gruntów pod inwestycje mieszkaniowe w Krakowie i okolicach
  • doradztwo odnośnie polityki budowania banku ziemskiego
  • współpraca z pośrednikami i budowanie bazy kontaktów i nieruchomości
  • współpraca z zespołem przygotowania inwestycji w zakresie potrzebnych decyzji i dokumentów administracyjnych
  • współpraca z działem prawnym w zakresie przygotowywania umów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • min. 4-5 lat doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu gruntów ( min 5 inwestycji zakończonych sukcesem)
  • doświadczenie we współpracy z organami administracji publicznej w danej lokalizacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętność całościowego spojrzenia na inwestycję w celu maksymalizacji zysków z zakupu
  • znajomość prawa budowlanego oraz zasad gospodarki przestrzennej
  • samodyscyplina i podejście zadaniowe oraz silna orientacja na cel
  • prawo jazdy kat. B
  • energiczność i inicjatywa w działaniu
  • szeroka sieć kontaktów w danej branży
  • znajomość topografii Krakowa i okolic