business intelligence/data engineer, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita wójcik+48 501 324 657
numer referencyjny
/290/06/2019/AW - 59032

opis stanowiska

Potrafisz wykorzystywać dane do opracowywania nowy innowacyjnych rozwiązań?

Chcesz podjąć się wyzwań w środowisku Big Data i Analytics w zakresie digitalizacji?

oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Kompleksowy program szkoleń
  • Możliwości rozwoju kompetencji w zespole Analytics Solutions
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy

zadania

  • Obróbka, analiza i modelowanie dużych wolumenów danych
  • Opracowanie koncepcji pozyskania wymaganych danych z dostępnych źródeł
  • Uczestnictwo w spotkaniach z zespołem projektowym
  • Współpraca z analitykami i konsultantami biznesowymi

oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w hurtowni danych o analizie biznesowej
  • Znajomości technologii Microsoft Azure, w tym Office 365 z Power BI, PO Azure DWH i Hadoop Clusters z komponentami Machine Learning
  • Doświadczenia w tworzeniu nowoczesnych pulpitów (DAX, MDX Theme Report JSON)
  • Znajomości Office 365, Excel, Power BI (Desktop, Premium, Pro, Service, Mobile), On-premise Gateway
  • Znajomości języka angielskie na poziomie min. B2