call center agent, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/434/04/2021/MC - 69641

opis stanowiska

Elektronika to Twoja pasja?

Gdy ktoś prosi Cię o pomoc techniczną nigdy nie odpowiadasz: "Dziwne, u mnie działa..."?

"Próbowałeś wyłączyć i włączyć ponownie?" to Twoje motto?

Potrafisz wytłumaczyć swoim dziadkom jak zamówić coś przez internet?

Zostań Call Center Agentem w branży IT!

Zdobądź pierwsze doświadczenia w największej serwisowni elektroniki w Polsce!

Lokalizacja: Wrocław

oferujemy

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży IT
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17
  • stawkę: 3300 zł brutto na początek + premia
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • pakiet benefitów, a w nim: opieka medyczna + karta sportowa
  • stabilną pracę w jednej z największych serwisowni sprzętów w Europie

zadania

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta w zakresie problemów sprzętowych
  • przetwarzanie reklamacji klientów
  • obsługa gwarancji
  • wsparcie klienta w sprawach związanych z użytkowaniem produktów

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego lub wiedzy technicznej z zakresu elektroniki użytkowej
  • znajomości angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • mile widziane: doświadczenie w obsłudze klienta