chargeback specialist with french, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/267/07/2018/AB - 52960

opis stanowiska

Chcesz być częścią międzynarodowej firmy? Znasz bardzo dobrze języki angielski oraz francuski? Czujesz się dobrze w pracy z analizą dokumentów, danych, regulaminów? Dobrze się składa - poszukujemy specjalisty ds. procesowania reklamacji z językami obcymi!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju w obszarze chargeback
  • ubezpieczenie medyczne
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę sportową
  • dofinansowanie posiłków
  • dofinansowanie komunikacji miejskiej

zadania

  • rozpatrywanie oraz procesowanie reklamacji z kart płatniczych
  • analiza regulaminów, dokumentów oraz podejmowanie decyzji
  • kontakt z klientem - mailowy, telefoniczny
  • współpraca z zagranicznymi departamentami
  • prace administracyjne

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w dziale chargeback lub podobnym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz francuskiego
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych, organizacyjnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu, rozwiązywania problemów