chief accountant, kostrzyn nad odrą

lokalizacja
kostrzyn nad odrą, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/141/04/2019/MG - 57789

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku finance manager i z łatwością porozumiewasz się w j. angielskim? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałaś /eś "tak" zaaplikuj i porozmawiaj z nami odnośnie nowych wyzwań zawodowych.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie

zadania

  • nadzór nad podległym działem
  • tworzenie i kontrolowanie budżetów podległych jednostek
  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych
  • zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkowym
  • zarządzanie środkami pieniężnymi i rachunkami bankowymi
  • zarządzanie finansowaniem inwestycyjnym i obrotowym
  • raportowanie oraz nadzór nad raportowaniem na potrzeby spółki

oczekujemy

  • min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • znajomości międzynarodowych standardów rachunkowości
  • znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i finansów
  • umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • elastyczności