chief compliance officer, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/482/02/2021/OL - 68336

opis stanowiska

dla klienta z branży usług finansowych poszukujemy kandydata na stanowisko Chief Compliance Officer. Jeżeli masz doświadczenie w obszarze Compliance na stanowiskach kierowniczych, biegle posługujesz się językiem angielskim i jesteś otwarty/a na nowe możliwości rozwoju - zaaplikuj!

oferujemy

  • praca zdalna w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

zadania

  • odpowiedzialność za realizację procesu zarządzania ryzykiem braku zgodności w procesach funkcjonujących w Spółce
  • identyfikacja ryzyka braku zgodności, w tym projektowanie, wprowadzanie i stosowanie procedury i metodyki identyfikacji ryzyka braku zgodności, określających zakres i rodzaj informacji, które są niezbędne do identyfikacji tego ryzyka
  • prowadzenie analiz nowych produktów i usług wprowadzanych do oferty spółki, analiza modyfikacji tych produktów i usług oraz analiza procesów sprzedażowych tych produktów i usług, pod kątem zgodności z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi i standardami rynkowymi
  • koordynowanie procesu informowania o zmianach w przepisach prawa, regulacjach wewnętrznych i standardach rynkowych
  • uczestnictwo w kluczowych projektach wdrożeniowych, w kontekście zapewniania zgodności z przepisami prawa, regulacjami wewnętrznymi i standardami rynkowymi
  • określenie wskaźników ryzyka braku zgodności
  • pełnienie funkcji MLRO
  • raportowanie do Zarządu spółki

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i ekonomia, bankowość)
  • doświadczenia w obszarze Compliance na stanowiskach kierowniczych
  • mile widziane doświadczenie w branży usług finansowych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziane certyfikaty branżowe