citrix administrator, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/274/11/2018/NL - 55990

opis stanowiska

Znasz język angielski? Chcesz zdobywać doświadczenie w nowo otwartym service desk'u w Poznaniu, w znanej międzynarodowej firmie?

Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowo otwieranym service desk'u
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • bogaty pakiet benefitów
  • dodatkowo 1 dzień urlopu

zadania

  • obsługa i administracja środowiskami serwerowymi Windows i Citrix
  • odpowiedzialność za przyjęcie i wykonywanie zadań i czynności w ramach cyklu życia technologii, a także doradztwo techniczne dla klientów
  • tworzenie złożonych koncepcji w środowiskach korporacyjnych
  • wdrożenie testów systemowych / testów zgodności / tworzenie scenariuszy testowych
  • wsparcie techniczne

oczekujemy

  • wiedzy w obszarze infrastruktury IT
  • doświadczenia z produktami Citrix, takimi jak Presentation Server 4.x oraz XenApp 6.x i 7.x
  • zdolności analizowania i rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą IT oraz aplikacjami
  • znajomości Windows Serwer
  • umiejętności komunikacji w języku angielskim
  • pozytywnej postawy i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań