client processing representative, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela jakubiak+48 697240229
numer referencyjny
/468/10/2019/IJiwon - 61201

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia z możliwością rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia.

Pracuj w firmie, która ceni sobie zaangażowanie oraz chęć do podwyższania swoich kompetencji!

Pracuj w największym banku inwestycyjnym!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie na start;
  • możliwość zbycia cennego doświadczenia;
  • praca w centrum Wrocławia w godzinach 10:00 do 18:00 lub w godzinach 15:00 do 23:00.

zadania

  • kontakt z inwestorami zagranicznymi;
  • nadzorowanie procesów finansowych występujących w firmie;
  • tworzenie raportów.

oczekujemy

  • znajomości język angielskiego na poziomie min. B2;
  • chęci do podnoszenia swoich kompetencji;
  • chęć rozwoju w finansach, nie wymagamy doświadczenia!