communication executive, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

diana palak+48 609508400
numer referencyjny
/129/10/2020/DP - 65969

opis stanowiska

Szukasz pracy? A może tylko rozglądasz się za zmianami zawodowymi?

Teraz masz szansę to zrobić! Mamy dla Ciebie ofertę w której znajomość angielskiego oraz chęć rozwoju to podstawa i początek międzynarodowych znajomości! Jeśli masz już za sobą pierwsze doświadczenia we wdrażaniu kampanii komunikacyjnych, jesteś osobą kreatywną, pełną interesujących pomysłów, posługującą się płynnie w j. angielskim - aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • poznanie środowiska działu HR działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)
  • pracę zdalna i elastyczne godziny pracy

zadania

  • tworzenie i rozwijanie treści komunikacyjnej
  • opracowywanie i realizacja innych kampanii komunikacyjnych , wiadomości i treści innych wewnętrznych działów
  • organizowanie wydarzeń wewnętrznych
  • współpraca z kluczowymi klientami aby zapewnić terminowe publikowanie informacji
  • zarządzanie wewnętrznymi mediami społecznościowymi i stronami internetowymi
  • ocena skuteczności strategii komunikacyjnych poprzez raportowanie i wskaźniki KPI

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny (B2/C1)
  • biegłej znajomości narzędzi Microsoft Office ,PowerPoint
  • doświadczenie w programach:Adobe Creative Suite (Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator)  będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w obszarze marketingu
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin - od poniedziałku do piątku