continued engineering engineer - rekrutacja zdalna, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karolina lipska+48 +48607306907
numer referencyjny
/318/10/2020/KL - 66132

opis stanowiska

Będziesz częścią światowej klasy zespołu Continued Engineering (CE), który wytycza nowe sposoby korzystania przez przedsiębiorstwa z coraz większej liczby usług w chmurze.

Na tym stanowisku - inżynier Continued Engineering (CE), do Twoich kluczowych obowiązków należy zapewnienie wsparcia technicznego, bezpośrednia interakcja z klientami i zespołami wsparcia klienta, utrzymywanie dostępności i niezawodności produktów, udział w wydawaniu produktów, zapewnianie pomocy technicznej, komunikowanie się z odbiorcami produktów podczas poważnych incydentów.

oferujemy

  • roczny kontrakt z opcją przedłużenia
  • nieograniczone możliwości rozwoju
  • benefity pozapłacowe
  • pracę w międzynarodowym zespole w najnowocześniejszych technologiach
  • pracę zdalną

zadania

  • tworzenie skryptów diagnostycznych i monitorujących, które skutkują redukcją MTTR
  • rozwiązywanie kluczowych problemów, które mogą wystąpić w systemach i proponowanie rozwiązań zapobiegających ponownemu wystąpieniu błędów
  • analiza błędów i konfiguracja odpowiednich mechanizmów ostrzegania/monitorowania w systemie, aby wcześniej reagować na występujące problemy
  • współpraca z zespołem programistów w celu pełnej integracji usług z systemem monitorowania aplikacji
  • poprawa stabilność aplikacji i efektywności operacyjnej poprzez tworzenie skryptów do automatyzacji zadań
  • tworzenie dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (może być licencjat, inżynier lub magister) z zakresu Technologii Informatycznych lub nauk pokrewnych
  • doświadczenia w pracy na stanowisku Wsparcia I lub II linii
  • doświadczenia w pracy z wybraną technologią Java, Scala, Python, C/C++
  • znajomość baz danych SQL oraz narzędzia JIRA
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • gotowości do pracy zmianowej (praca również w niektóre weekendy i święta, dni wolne do odbioru)
  • komunikatywności i współpracy z innymi członkami zespołu