cost coordinator z językiem francuskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja niedźwiedź+48 723727169
numer referencyjny
/419/04/2019/PN - 58028

opis stanowiska

Zdobyłeś już pierwsze doświadczenie i chcesz rozwijać się w obszarze księgowości? Biegle posługujesz się językiem angielskim oraz dobrze znasz francuski? Chcesz pracować w międzynarodowej organizacji? Aplikuj! Dla naszego klienta szukamy kandydata na stanowisko Cost Coordinator.

oferujemy

  • prace w oparciu o umowę prace tymczasową na okres ok.9 miesięcy (odprowadzane składki ZUS, urlop)
  • program benefitowy: Randstad Plus: karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki do sklepów online
  • praca w godzinach biurowych 8-16, 9-17
  • pracę w pełnym wyzwań międzynarodowym środowisku Finance Shared Services w Warszawie
  • przyjazną atmosferę w zespole

zadania

  • monitorowanie, a w razie potrzeby koordynowanie procesu płatności za faktury dla globalnych dostawców powiązanych z międzynarodową mobilnością w regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej
  • raportowanie do dostawców na temat postępu płatności
  • zarządzanie pełnym procesem zamówień
  • zarządzanie procesem płatności bezpośrednich
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i działem HR / finansowym

oczekujemy

  • biegłego angielskiego
  • dobrego francuskiego
  • znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności Excela
  • wykształcenia finansowego, księgowego albo pokrewnego