cp associate, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra buda+48 +48 697 744 216
numer referencyjny
/710/10/2018/AB - 54840

opis stanowiska

Studiujesz albo po prostu masz trochę wolnego czasu i chciałbyś/chciałabyś zarobić pierwsze pieniądze? Teraz masz szansę to zrobić! Nie musisz pracować na pełen etat - 16 godzin w tygodniu w zupełności wystarczy. Mamy dla Ciebie ofertę, w której język angielski oraz podstawowa znajomość zagadnień księgowo - finansowych to podstawa i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansowym
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • codzienne wsparcie działu zakupów
  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
  • negocjowanie przedłużania umów
  • wspieranie kupujących w przetargach
  • przygotowywanie dokumentacji kontraktowej
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów
  • współpraca z innymi działami firmy

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2 )
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - finanse i rachunkowość lub ekonomia mile widziane
  • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
  • organizacji pracy własnej i umiejętność szybkiego uczenia się
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 16 godzin w tygodniu