credit manager, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka skuczyńska+48 697 200 438
numer referencyjny
/599/02/2019/AS - 57260

opis stanowiska

posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy, w dziale analiz kredytowych? chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku a przy okazji biegle władasz językiem angielskim? nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i jasne zasady premiowe
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany, odnoszący sukcesy zespół

zadania

  • zarządzanie działem obsługi należności
  • badanie i analiza zdolności kredytowej klientów firmy
  • monitoring płatności i ocena ryzyka niewypłacalności
  • ustalanie limitów kredytowych wobec klientów Spółki
  • optymalizacja procesów zarządzania wierzytelnościami, w tym utrzymywanie relacji z agencjami windykacyjnymi oraz działem handlowym
  • dbanie o politykę cenową spółki orz regularne przygotowywanie raportów na temat klientów

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub na stanowisku analityka kredytowego
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • doskonałych umiejętności analitycznych
  • umiejętności tworzenia i przetwarzania arkuszy kalkulacyjnych (MS Excel)
  • bardzo dobrej znajomości SAP
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości procedur kredytowych