credit to cash assistant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja kościńska+48 +48 697 800 764
numer referencyjny
/403/04/2019/PK - 58016

opis stanowiska

Czy chcesz pracować w Centrali jednej z najbardziej rozpoznawalnej marki na świecie z branży FMCG? Czy chcesz poznać pracę w korporacji, ale jednocześnie mieć świetny zespół i współpracowników? Chcesz na co dzień wykorzystywać język angielski w pracy w obszarze finansowym? Jeżeli tak zapraszamy do współpracy!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),
  • praca w biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
  • pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie; atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, restauracjach i kawiarniach,
  • praca w ciekawym miejscu i przyjemnej atmosferze.

zadania

  • analiza sald kont klientów w tym kredytów i płatności,
  • generowanie i przygotowywanie okresowych sprawozdań dla klientów,
  • wystawianie i rozliczanie kont kredytowych stanowiących wsparcie dla zespołu,
  • wsparcie w działaniach zespołu Collection oraz Team Leadera.

oczekujemy

  • student/absolwent w obszarze finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • pierwsze doświadczenie w działach finansowych będzie atutem,
  • dobre umiejętności organizacyjne i analityczne,
  • orientacja na kliencie.