customer master data specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika kwaśniewska+48 605 307 704
numer referencyjny
/519/04/2021/PT - 69727

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze Customer Master Data i obecnie poszukujesz nowych możliwości rozwoju?

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji specjalizującej się w tworzeniu nowych leków weterynaryjnych poszukujemy osoby na stanowisko Customer Master Data Specialist.

oferujemy

  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy;
  • elastyczne godziny pracy - możliwość rozpoczęcia pracy między 7:30 a 10:00 w systemie 8- godzinnym;
  • pracę w modelu hybrydowym;
  • szkolenia wdrożeniowe;
  • lok. Warszawa Wola.

zadania

  • dbałość o utrzymanie prawidłowej i kompletnej bazy danych klientów; wprowadzanie i aktualizacja danych podstawowych;
  • zakładanie i utrzymywanie dostawców w systemach ERP zgodnie z wewnętrznymi standardami;
  • monitorowanie prawidłowej transmisji klienta w ramach systemów (SAP, Vistex, DMR);
  • ścisła współpraca z działem obsługi klienta;
  • wsparcie zespołu O2C Customer Data oraz szkolenie nowych członków zespołu;
  • efektywna współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

oczekujemy

  • min. roku doświadczenia w pracy w obszarze Customer Master Data lub na podobnym stanowisku;
  • znajomości jęz. angielskiego na poziomie B2;
  • znajomości systemu SAP;
  • bardzo dobrej znajomości programów MS Excel, Word, PowerPoint;
  • proaktywnego nastawienia i zdolności analitycznego myślenia.