customer service representative z językiem rosyjskim, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra buda+48 697744216
numer referencyjny
/332/03/2019/AM - 57362

opis stanowiska

Znasz biegle język rosyjski oraz angielski? Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie i być częścią ciekawego projektu? Masz pierwsze doświadczenia w pracy administracyjnej? Skontaktuj się z nami!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansów
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • wynagrodzenie ok. 4000 brutto

zadania

  • codzienne prace administracyjne
  • odbieranie i przekierowywanie połączeń telefonicznych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • odpowiadanie na zapytania pracowników
  • obsługa listów oraz zamówień

oczekujemy

  • znajomości języka rosyjskiego na poziomie B2/C1
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • gotowości do kontaktu z innymi działami
  • umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych
  • zorientowania na osiąganie celu