customer service specialist b2b, kluczbork

lokalizacja
kluczbork, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/309/03/2019/MK - 57339

opis stanowiska

Realne możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie czekają na Ciebie!

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą pracy!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z klientem
  • pracę w bardzo nowoczesnej i rozwijającej się organizacji
  • uczestnictwo w programie motywacyjnym
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności i pracy z zagranicznymi klientami
  • wizyty studyjne u swoich klientów w celu nawiązania dobrych relacji

zadania

  • przyjęcie zamówień (oraz prognoz) klienta i realizacji
  • terminowa realizacja zamówień (systematyczne i kompleksowe działania operacyjne)
  • bieżąca współpraca z kooperantami mająca na calu efektywne realizowanie zamówień
  • komunikacja z Działem Produkcji
  • planowanie wysyłek towaru zgodnie z terminem realizacji zamówienia
  • analiza planów przesłanych do kooperantów, jak również ostateczne ustalenie transportu
  • tworzenie dokumentacji przepływu towarów jak również faktur sprzedaży
  • odpowiedzi/koordynacja na wszelkie zapytania klientów
  • kontakt z agencjami celnymi
  • kontrola płatności klienta

oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze klientów lub sprzedaży
  • doskonała znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętna obsługa oprogramowania MS: Excel oraz Word i Outlook
  • komunikatywność, rzetelność, zaangażowanie
  • umiejętność koordynacji powierzonych zadań i czasu pracy
  • umiejętność pracy zespołowej