customer service specialist with slovenian, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja sejwa+48 697 372 897
numer referencyjny
/266/03/2019/PS - 57299

opis stanowiska

Znasz bardzo dobrze język słoweński? Lubisz kontakt z ludźmi? To praca dla ciebie! Dla naszego klienta szwajcarskiej firmy będącej światowym dostawcą infrastruktury, zapewniającej przepływ informacji i pieniędzy pomiędzy bankami, handlowcami i dostawcami, poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Specialist with Slovenian.

oferujemy

  • Pracę w centrum Warszawy (20 m od stacji metra Rondo Daszyńskiego),
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w międzynarodowej firmie.

zadania

  • Zapewnienie wsparcia telefonicznego i e-mailowego w zakresie obsługi klienta, w tym zapytań finansowych,
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące produktu i udzielanie odpowiedzi na podstawowe pytania techniczne,
  • Niezależne przetwarzanie wszelkiego rodzaju wniosków od naszych klientów, partnerów i stron trzecich, zgodnie z naszymi wymaganiami SLA i jakości,
  • Aktualizowanie systemów w celu odzwierciedlenia zmian kontraktów, w tym aktywacji nowych usług i zmiany statusu klienta.

oczekujemy

  • Bardzo dobrej znajomości języka słoweńskiego, oraz angielskiego,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.