customer service specialist, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
numer referencyjny
/435/11/2018/AJ - 55314

opis stanowiska

mówisz po angielsku i masz doświadczenie w obsłudze klienta? szukasz nowych wyzwań? czytaj dalej i aplikuj

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów: kartę MultiSport, opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • możliwość pracy w trybie home office

zadania

  • kontakt z klientem w języku angielskim
  • przygotowywanie raportów
  • wprowadzanie zamówień i faktur do systemu
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji zamówień

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • znajomości języka angielskiego - poziom min. B2
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel