customer service specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja trzcińska+48 506463243
numer referencyjny
/383/08/2019/PB - 60184

opis stanowiska

Masz doświadczenie w obsłudze Klienta oraz wysoko rozwinięte zdolności analityczne? Posiadasz cechy przywódcze i uważasz, że sprawdzisz się na stanowisku kierowniczym? Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (do II kw. 2021 roku)
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • możliwość doskonalenia kompetencji menedżerskich
  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, budżet na wyjazdy służbowe lub reprezentację
  • pracę w dynamicznych środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Lok. Warszawa Włochy

zadania

  • wsparcie i kontrola sprzedaży produktów
  • procesowanie zamówień
  • wystawianie faktur
  • organizacja transportów logistyki w Polsce oraz z fabryki na Węgrzech/Belgii
  • współzarządzaniem stockiem produktów w Polsce
  • kierowanie Biurem w Warszawie
  • współpraca z zewnętrznym Biurem Rachunkowych oraz Biurem Kadrowym

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • znajomości jęz. rosyjskiego- będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych oraz umiejętności interpersonalnych
  • cech przywódczych oraz chęci rozwoju na stanowisku kierowniczym
  • znajomości programu SAP- mile widziane