customer success advisor, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kamila staroszczyk+48 +48 667801233
numer referencyjny
/248/10/2020/KS - 66119

opis stanowiska

W pracy cenisz sobie kontakt z ludźmi? Chcesz używać języka angielskiego i jednego z trzech wybranych języków: rosyjskiego lub hiszpańskiego lub niemieckiego na co dzień?

Jeśli przyjazna atmosfera i współpraca są dla Ciebie kluczowe - aplikuj!

Dołącz do zespołu customer success i przekonaj się jaki możesz mieć wpływ na rozwój technologii.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w systemie zmianowym (tygodniowo) - możliwość pracy z domu podczas zmiany wieczornej
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • kursy językowe i darmowe szkolenia
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • bonus za aktywne docieranie do miejsca pracy - bieganie, rower
  • darmowe śniadania, przekąski, ciepłe oraz zimne napoje i świeżo wyciskane soki na co dzień
  • dofinansowanie do obiadów
  • cotygodniowe dostawy owoców i ciast do biura
  • wyjścia integracyjne i wspólne świętowanie urodzin czy rocznic

zadania

  • komunikacja z klientem poprzez narzędzia online (chat, e-mail) w języku polskim, angielskim i hiszpańskim i/lub rosyjskim
  • współpraca z działem IT, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów
  • doradztwo techniczne klientom

oczekujemy

  • biegłej znajomości języków obcych - angielski (poziom C1) i hiszpański i/lub rosyjski i/lub niemiecki (poziom B2)
  • gotowości do podjęcia pracy zmianowej
  • otwartości oraz komunikatywności podczas pracy w zespole
  • empatii i życzliwości w cierpliwym stosunku do klientów
  • zainteresowania nowinkami technologicznymi i branżą IT
  • doświadczenia w pracy z klientem, co będzie atutem przy tym stanowisku