customer support administration with german, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

przemysław kozołup+48 697 800 526
numer referencyjny
/179/03/2021/PK - 68626

opis stanowiska

Jeśli znasz język niemiecki i chcesz rozwinąć swoją karierę u jednego z międzynarodowych liderów w swojej branży - aplikuj!

oferujemy

  • pakiet benefitów
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę
  • szkolenie wdrożeniowe
  • pracę zdalną w obecnym okresie pandemii (z dalszą możliwością pracy zdalnej po tym okresie)

zadania

  • odpowiedzialność za czynności administracyjne
  • obsługa zamówień, reklamacji Klientów poprzez telefon, mail, chat
  • zajmowanie się niedostarczonymi przesyłkami i opóźnieniami w zamówieniach
  • współpraca z innymi działami

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie (min. B2)
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1)