dekarz, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta kubik - 506-463+48 132
numer referencyjny
/336/07/2020/MK - 64648

opis stanowiska

Samodzielny dekarz z doświadczeniem poszukiwany od zaraz.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość organizacji dojazdów na teren budowy
  • stawkę do negocjacji w zależności od umiejętności i doświadczenia

zadania

  • krycie dachów,
  • wykonywanie izolacji dachowych i stropodachowych,
  • obijanie blachą elementów drewnianych, a także montowanie rynien i rur spustowych,
  • ustalanie na podstawie rysunków zakresu i rodzaju robót dekarskich, niezbędnych materiałów oraz sprzętu, maszyn i narzędzi,
  • ocena jakości materiałów wykorzystywanych do robót blacharsko-dekarskich,
  • wykonywanie przedmiarów, obmiarów oraz inwentaryzacji i rozliczeń zakończonych robót dekarskich.

oczekujemy

  • min. dwuletniego doświadczenia w pracy jako dekarz
  • chęci nawiązania dłuższej współpracy
  • braku nałogów