demasking / operator cnc, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

małgorzata sikora+48 609305209
numer referencyjny
/130/01/2019/MS - 55916

opis stanowiska

Chciałbyś pracować w firmie, gdzie atmosfera w pracy jest najważniejsza? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć!

Dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy osób na stanowiska:

  • DEMASKING
  • OPERATOR CNC

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne
  • bogaty pakiet benefitów (m.in karta sportowa, medyczna, tańsze bilety do kina)
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie - pensja od 2300 zł brutto i dodatkowo premie
  • pracę od poniedziałku do soboty (w sobotę za większą stawkę!)
  • specjalną odzież roboczą od pierwszego dnia pracy
  • szkolenie wstępne i stanowiskowe
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym

zadania

DEMASKING

  • malowanie pędzelkiem ubytków w farbie
  • sprawdzanie pomalowanych części

OPERATOR CNC

  • praca przy maszynie produkcyjnej, włączenie i ustawienie
  • sprawdzanie jakościowe wyprodukowanych części

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • sumienności i pracowitości
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • bardzo dobrego wzroku