devops engineer, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/21/07/2020/AJ - 64365

opis stanowiska

Zostań częścią zespołu inżynierów realizujących projekty omnichannel dla klientów w Polsce i Europie.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, zajęcia z j. angielskiego
  • możliwość rozwoju - udział w szkoleniach , certyfikaty, udział w konferencjach
  • dostęp do biblioteki
  • imprezy integracyjne

zadania

  • wdrożenie i utrzymywanie aplikacji oraz warstwy systemu operacyjnego
  • automatyzacja zadań
  • administrowanie serwerem aplikacji Java
  • administrowanie bazami danych

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w obszarze devops
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • doświadczenia w administrowaniu serwerem aplikacji Java
  • doświadczenia w pracy w Docker, Kubernetes, Jenkins oraz Gitlab oraz chmurami publicznymi (AWS, GCP)
  • znajomości języków skryptowych: Python lub Bash
  • doświadczenia w administrowaniu bazami danych,