diagnosta samochodowy, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/421/10/2018/KK - 54585

opis stanowiska

Interesujesz się mechaniką samochodową i chcesz się rozwijać w kierunku diagnostyki? Z nami to możliwe! Wystarczy, że zaaplikujesz na nasze ogłoszenie!

Pracuj w firmie zajmującej się diagnostyką samochodową.

Jedyne czego oczekujemy to uprawnień TDT.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • zatrudnienie bezpośrednio w dynamicznie rozwijającej się stacji diagnostycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kwalifikacji

zadania

  • diagnostyka samochodowa
  • obsługa sprzętu pomiarowego
  • obsługa komputera

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego (mile widziane samochodowe)
  • uprawnień TDT
  • zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku