divisional accountant, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/458/09/2019/NL - 60721

opis stanowiska

Masz doświadczenie w księgowości ? Szukasz pracy w centrum Poznania ? Ta oferta pracy jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • praca w centrum Poznania

zadania

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki w Polsce
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  • zapewnienie poprawności księgowań oraz weryfikację i uwierzytelnianie w ramach przypisanych uprawnień w procesie zatwierdzania faktur, zwrotu poniesionych kosztów i dokonywanych płatności
  • weryfikacja i księgowanie faktur przychodzących
  • odpowiedzialność za cotygodniowe przygotowanie płatności oraz procesowanie przelewów bankowych
  • sporządzenie sprawozdań do GUS; Sporządzanie i przesyłanie informacji do narodowego banku polskiego
  • sporządzanie sprawozdań finansowych; Reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym
  • sporządzanie i składanie do odpowiednich urzędów comiesięcznych deklaracji podatkowych w tym CIT, VAT
  • odpowiedzialność za procesy księgowości zobowiązań związanymi z zamknięciem miesiąca, kwartału, roku; zawiązywaniem rezerw, poprawnością dokonywanych księgowań
  • optymalizacja procesów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse /rachunkowość /ekonomia)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność komunikacji w j.angielskim (poziom min. B2)
  • doświadczenie w pracy z SAPem
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ogólnych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej
  • dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność oraz zaangażowanie
  • dyskrecja i dbałość o standardy poufności