doradca ds. wsparcia technicznego, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia łasicka+48 695 951 979
numer referencyjny
/249/02/2019/WW - 56702

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie związane z inwestycjami? Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko doradcy ds. wsparcia technicznego. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników
  • dodatkowe benefity pracownicze (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języków, system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne)

zadania

  • współpraca z doradcami ds. inwestycji w zakresie przygotowywania ofert handlowych
  • wycena projektów inwestycyjnych
  • współpraca z klientem inwestycyjnym w zakresie wyceny projektu

oczekujemy

  • min. 2 lat doświadczenia w firmie wykonawczej lub w biurze projektowym – znajomości aparatury i systemów rozdziału energii do 1600A
  • wykształcenia minimum średniego - preferowane wyższe (kierunek elektryczny lub pokrewny)
  • znajomości branży elektrotechnicznej
  • doświadczenia w przygotowaniu elewacji rozdzielnic na podstawie istniejącego projektu
  • znajomości programu AutoCad oraz innych programów wykorzystywanych do ofertowania
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i dokładności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenia przy prefabrykacji rozdzielnic lub projektowaniu rozdzielnic
  • uprawnień projektowych - dodatkowy atut