doradca ds. żywienia bydła, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna stasiak+48 501 331 956
numer referencyjny
/11/12/2018/AS - 55444

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie związane z żywieniem zwierząt? Doskonale odnajdujesz się w roli doradcy klienta? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ofertę!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • fachowe, wieloetapowe szkolenia zarówno w kraju i jak i za granicą
  • benefity takie jak: ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna oraz karta sportowa
  • samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży

zadania

  • aktywne uczestniczenie w procesie planowania programu sprzedaży i relacji z klientami
  • realizacja budżetu sprzedaży
  • wdrażanie planów promocyjno-marketingowych
  • tworzenie i uaktualnianie bazy klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów, rozszerzanie dystrybucji w regionie działania
  • kreowanie oraz doskonalenie relacji z klientami mające na celu wzrost sprzedaży i rozwój współpracy
  • organizowanie i zbieranie zamówień sprzedaży
  • monitorowanie lokalnego rynku, cen, działalności firm konkurencyjnych w produkcji zwierzęcej i rolnej

oczekujemy

  • preferowane wykształcenie wyższe (weterynaria, zootechnika lub pokrewne)
  • znajomość branży rolnej oraz wiedza w zakresie żywienia i hodowli bydła
  • doświadczenie handlowe (we współpracy z fermami)
  • mile widziana umiejętność kalkulacji dawek pokarmowych
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B