doradca ds.kosmetyków naturalnych, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina wołoszyn+48 695793183
numer referencyjny
/235/01/2019/KW - 56012

opis stanowiska

Interesujesz się tematyką naturalnych kosmetyków, a zdrowy styl życia nie jest Ci obcy? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Dla jednego z naszych klientów, właściciela luksusowych kosmetyków naturalnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca ds. kosmetyków naturalnych

Miejsce pracy: Port Lotniczy Kraków - Balice

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 22 zł brutto/h
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (1/2 etatu)
  • szkolenia produktowe
  • pracę z wysokiej jakości kosmetykami naturalnymi

zadania

  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbałość o wizerunek marki
  • doradztwo w zakresie doboru odpowiednich kosmetyków
  • dbanie o właściwą ekspozycję produktów

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • wiedzy z zakresu pielęgnacji skóry
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności
  • gotowości do zdobywania i poszerzania wiedzy z zakresu kosmetyków i pielęgnacji skóry
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży kosmetyków naturalnych
  • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie tematyką kosmetyków naturalnych/zdrowego stylu życia