doradca handlowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksy dziadosz+48 667100568
numer referencyjny
/211/01/2019/ADart - 56000

opis stanowiska

Masz doświadczenie w sprzedaży B2B? Interesujesz się branżą techniczną? Czujesz się swobodnie wśród maszyn i pojazdów?

Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie oparte o podstawę oraz atrakcyjną prowizję zależną od wyników sprzedaży
  • stanowisko w organizacji będącej liderem rynku
  • samodzielność działań
  • narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon

zadania

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów w wyznaczonym regionie sprzedaży
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży w wyznaczonym regionie
  • przygotowanie ofert dla klientów i negocjowanie cen sprzedaży urządzeń transportu wewnętrznego
  • odpowiedzialność za należytą obsługę klientów oraz zleceń
  • przygotowywanie raportów ze spotkań z klientami
  • uczestniczenie w targach i wystawach organizowanych przez Pracodawcę

oczekujemy

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w działach sprzedaży - B2B
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysoki poziom energii i zapału do pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B + kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu