doradca klienta w galerii mokotów, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

dominik rzepliński+48 +693470230
numer referencyjny
/357/10/2020/DR - 66173

opis stanowiska

oferujemy

  • praca w Galerii Mokotów, dla hiszpańskiej marki odzieżowej,
  • system dwuzmianowy - 7-14 oraz 14-22,
  • umowa na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia na dłuższy okres,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne,
  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport oraz dojazdów,
  • opieka medyczna Luxmed.

zadania

  • bezpośrednia obsługa klientów ,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  •  bieżące uzupełnianie asortymentu (wprowadzanie zamówień do systemu, przyjmowanie towaru),
  •  dbałość o ciekawą aranżację w salonie i na wystawie.

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjności w weekendy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego,
  • zainteresowanie modą i bieżącymi trendami będzie dodatkowym atutem.