doradca klienta w perfumerii sephora, lubin

lokalizacja
lubin, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta pawlik-jackiewicz+48 665304204
numer referencyjny
/193/09/2019/AP - 60483

opis stanowiska

Poszukujesz pracy z elastycznym grafikiem? Chcesz wejść w świat zapachów i kolorów w jednej z najbardziej znanych perfumerii??

To jest oferta własnie dla Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie przez Agencję Pracy Randstad Polska
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w prestiżowej sieci perfumerii, będącej częścią grupy LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton (dystrybutora luksusowych marek)

zadania

  •  profesjonalne doradztwo w zakresie doboru ekskluzywnych kosmetyków w okresie świątecznym (zapewniamy szkolenia)
  • dbanie o ekspozycję produktów i obsługę klienta wg. standardów Sephora

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (praca hostessy/ sprzedawcy/ doradcy klienta)
  • osób optymistycznych, energicznych i lubiących pracę z klientami