doradca klienta w perfumerii, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
17.00 - 18.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605219620
numer referencyjny
/416/10/2019/KC - 61155

opis stanowiska

Poszukujesz pracy z elastycznym grafikiem? Chcesz wejść w świat zapachów i kolorów w jednej z najbardziej znanych perfumerii?

To jest oferta własnie dla Ciebie! Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie przez Agencję Pracy Randstad Polska
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w prestiżowej sieci perfumerii, będącej częścią grupy LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton (dystrybutora luksusowych marek)
  • różne lokalizacje na terenie całego Krakowa i okolic (CH Bonarka, Galeria Krakowska, Stare Miasto)

zadania

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru ekskluzywnych kosmetyków w okresie świątecznym (zapewniamy szkolenia)
  • dbanie o ekspozycję produktów i obsługę klienta wg. standardów Sephora

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (praca hostessy/ sprzedawcy/ doradcy klienta)
  • poszukujemy osób optymistycznych, energicznych i lubiących pracę z klientami