doradca klienta w placówce banku, kraków

kontakt w randstad
agnieszka zadrożniak - 605 502 806, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
kraków, małopolskie
obszar
bankowość
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/135/08/2018/AŁ - 53171

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do zespołu doświadczonych specjalistów? Pracuj w firmie, która stawia na rozwój swoich pracowników. Zaaplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne wynagrodzenie
  • miesięczny system premiowy
  • możliwość awansu, rozwoju w strukturzę firmy
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia (m.in. produktowe, kompetencyjne)
  • programy rozwojowe dla pracowników
  • prywatna, bezpłatna opieka medyczną
  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

zadania

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w Banku
  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

oczekujemy

  • co najmniej rocznego doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług i obsługą klienta
  • wykształcenia min. wyższe zawodowe (licencjat)
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • nastawienia na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem