doradca klienta w punkcie sprzedaży kawy, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Hotelarstwo, Turystyka

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/331/09/2018/AG - 53970

opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi? Kochasz kawę? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać mechanizmy handlu i nauczyć się doskonałej obsługi klienta? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży! Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów, chętnych do pracy w kameralnym sklepie CH Serenada. Niewielkie, przyjazne zespoły młodych ludzi, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

Teraz masz szansę zgłębić tajniki wiedzy o kawie oraz zdobyć doświadczenie w sprzedaży innowacyjnych produktów użytkowych.

oferujemy

  • stawkę 14 zł brutto/h
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą

zadania

  • obsługa klientów na terenie sklepokawiarni i budowanie pozytywnych relacji
  • przygotowywanie aromatycznych kaw
  • dbanie o wygląd ekspozycji
  • wykonywanie bieżących zadań w lokalu

oczekujemy

  • aktualnej książeczki Sanepidu
  • dyspozycyjności
  • uśmiechu, optymizmu i łatwości nawiązywania relacji
  • mile widziany status studenta