doradca klienta w sklepie na lotnisku chopina, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

julita boratyńska+48 603307100
numer referencyjny
/72/01/2019/JB - 55888

opis stanowiska

Szukasz pracy z elastycznym grafikiem? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz pracować w ciekawym miejscu? Jeżeli tak - nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu! Obecnie dla naszego Klienta - sklepu, specjalizującego się w sprzedaży polskich produktów regionalnych na Lotnisku Chopina poszukujemy doradcy klienta.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (13 zł NETTO/h na początek),
  • elastyczny grafik układany pod kątem Twojej dyspozycyjności,
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w w sieci o wysokich standardach,
  • możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w szkoleniach,
  • przyjazną atmosferę pracy.

zadania

  • profesjonalna obsługa klientów,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • dbanie o właściwą ekspozycję asortymentu.

oczekujemy

  • zaangażowania i wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (ewentualnie istnieje możliwość zrobienia w trakcie pracy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.