doradca klienta w sklepokawiarni, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

anna czerwińska+48 785620039
numer referencyjny
/387/04/2019/AC - 57999

opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi? Uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia świeżo palonej, wyśmienitej kawy? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i nauczyć się doskonałej obsługi klienta?

Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Doradca klienta w sklepokawiarni w :

Centrum Handlowym Alfa w Gdańsku Przymorze!

oferujemy

  •  stawkę na początek 15 zł brutto/godzina,
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę na weekendy,
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy/herbaty,
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom,
  •  bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą.

zadania

  • bieżąca obsługa klienta,
  • parzenie znakomitej kawy,
  • dbanie o porządek na terenie sklepokawiarni.

oczekujemy

  • dyspozycyjności,
  • chęci do pracy i uśmiechu:),
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia.

Zaaplikuj, bądź zadzwoń pod nr tel: 785 620 039.

Agencja zatrudnienia nr. 47