doradca klienta w sklepokawiarni, słupsk

lokalizacja
słupsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/564/09/2020/KZ - 65826

opis stanowiska

Jeśli uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia aromatycznej kawy, a ponadto jesteś osobą:

- pełną pozytywnej energii,

- lubiącą kontakt z innymi ludźmi,

- zaangażowaną w swoją pracę i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy.

Dołącz do zespołu ludzi z pasją, zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie i zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem!

Lokalizacja: Jantar Słupsk

oferujemy

  • ilość godzin do uzgodnienia wedle potrzeby sklepu!
  • stawkę 17 zł/h brutto,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów,
  • comiesięczny darmowy pakiet wybranej przez Ciebie kawy lub herbaty,
  • możliwość rozwoju w firmie, która trzykrotnie otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employer Polska.

zadania

  • obsługa ekspresu ciśnieniowego (parzenie kawy),
  • bieżąca obsługa klienta,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na pół etatu również w weekendy,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub ochoty do jej wyrobienia,
  • chęci do pracy i uśmiechu:)

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, zapraszamy do zaaplikowania!