doradca klienta w znanej sieci sklepów z kawą, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna ślipka+48 661306909
numer referencyjny
/420/11/2019/KŚ - 61626
klient
Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

opis stanowiska

Chcesz pracować w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży a jednocześnie zarobić pieniądze? Szukasz pracy w której można pogodzić grafik z uczelni i z pracy? Posiadasz książeczkę sanepidu i nie boisz się kontaktu z klientem?

Zaaplikuj do sieci najbardziej znanej marki kawy w Polsce!

oferujemy

  • 18 zł brutto/h
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • praca w sklepie z kawą - różne lokalizacje na terenie całej Warszawy i okolic
  • możliwość zatrudnienia na cały etat lub 3/4, elastyczny grafik do pogodzenia ze szkołą i uczelnią!
  • przyjazną atmosferę pracy
  • benefity w postaci zniżek na kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, zniżki do kin itp
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy

zadania

  • pomoc klientom w wyborze produktu
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • dbanie o wygląd ekspozycji, porządkowanie towaru
  • przygotowywanie najlepszej kawy na rynku

oczekujemy

  • książeczka sanepidu
  • pełnoletność
  • uśmiech, optymizm i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • dyspozycyjność minimum 20 godzin w tygodniu