doradca klienta, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

małgorzata sikora+48 609305209
numer referencyjny
/289/05/2019/MS - 58469

opis stanowiska

Ile razy żałowałeś: „Nie zebrałem kasy na wakacyjną podróż”? Teraz masz szansę to zmienić. Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę, dzięki której zarobisz na wakacyjne wydatki.

Dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy osób na stanowisko: DORADCA KLIENTA

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści KAWA na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny grafik, dopasowany pod Twoje potrzeby
  • wynagrodzenie zawsze na czas na Twoim koncie
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (m.in tańsze bilety do kina, bony do restauracji)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze klienta
  • możliwość udziału w naszych innych projektach

zadania

  • bieżąca obsługa klientów
  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego
  • dbanie o prawidłową ekspozycję sklepu

oczekujemy

  • aktualnej książeczki sanepid (wymóg konieczny)
  • pozytywnego podejścia i uśmiechu na twarzy
  • dyspozycyjności