doradca klienta, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela myśliwiec+48 697 170 034
numer referencyjny
/228/10/2020/IM - 66053

opis stanowiska

Jeśli uważasz, że dobry dzień zaczyna się od wypicia aromatycznej kawy, a ponadto jesteś osobą:

- pełną pozytywnej energii,

- lubiącą kontakt z innymi ludźmi,

- zaangażowaną w swoją pracę i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy

dołącz do zespołu ludzi z pasją, zgłębiaj tajniki wiedzy o kawie i zdobywaj cenne doświadczenia w pracy z klientem!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy w sklepie, oferującym innowacyjne produkty codziennego użytku i pyszną, świeżą kawę.

oferujemy

  • stawkę 16 zł/h brutto (w zależności od miasta)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów,
  • comiesięczny darmowy pakiet wybranej przez Ciebie kawy lub herbaty,
  • benefity w postaci dofinansowania do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, zniżek do kin i restauracji,
  • możliwość rozwoju w firmie, która trzykrotnie otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employer Polska.

zadania

  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa ekspresu do kawy

oczekujemy

  • książeczki sanepid
  • dyspozycyjności
  • łatwości nawiązywania kontaktów z ludźmi