doradca klienta, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/505/11/2018/AG - 55335

opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi i kochasz kawę? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać mechanizmy handlu i nauczyć się doskonałej obsługi klienta? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży! Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów, chętnych do pracy w kameralnym sklepie w M1 ( Al.Pokoju 67). Teraz masz szansę zgłębić tajniki wiedzy o kawie oraz zdobyć doświadczenie w sprzedaży innowacyjnych produktów użytkowych.

oferujemy

  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
  •  bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy
  • pracę na podstawie umowy zlecenie

zadania

  • profesjonalna obsługa klienta
  • przygotowywanie pysznej kawy
  • dbanie o wygląd ekspozycji
  • czynności pomocnicze w sklepie
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem

oczekujemy

  • aktualnej książeczki Sanepidu
  • dyspozycyjności do pracy w tygodniu i/lub weekendy
  • otwartości i łatwości nawiązywania relacji